Tenter

SIA Tenter ir lielākais jumta kopņu un Posi-Joist siju ražotājs Baltijā. Mēs izstrādājam izturīgus risinājumus no kvalitatīva kokmateriāla, kas veido vērtīgu un ilgtspējīgu dzīves vidi. Uzņēmuma straujā izaugsme un attīstība ir rezultāts mūsu ikdienas mērķtiecīgajam un uz panākumiem orientētajam darbam. Mūsu mērķis ir vienmēr atrasties nozares līdera pozīcijās.

Trīs svarīgākie principi, kas nosaka mūsu ikdienas darbu, ir:

Kvalitāte: mēs tiecamies uz ideālu rezultātu pēc iespējas efektīvāk;

Kvantitāte: mūsu nemainīgais mērķis ir palielināt produktu apjomu, pateicoties praksei, pieredzei un inovācijas iespējām;

Sadarbības stils: saskarsmē ar klientu esam atvērti un draudzīgi rosinot partnerus, kolēģus un sabiedrību sadarboties.

Būt nozares tirgus līderim Baltijas valstīs mūsu ikdienas darbā ir liels izaicinājums un vērtība! Mūsu kvalitatīvās darbības un produktu pamatā ir kvalificēts un motivēts personāls, mūsu pašu projektēšanas nodaļa un mūsdienīgas ražošanas iekārtas. Būsim uzticams partneris mūsu sadarbības partneriem.

Mūsu darbība aizsākās 2014. gadā. Uz šo brīdi esam kļuvuši par lielāko, nozīmīgāko un iecienītāko jumta kopņu ražotāju Baltijā. Līdzās dažāda veida jumta konstrukcijām mēs izgatavojam pārsegumu sijas (Posi-Joist jeb koka-metāla sijas), sienas karkasa elementus, līmētās koksnes sijas un karkasus, kā arī tiltu veidņus un dažādus nestandarta risinājumus.

ILGTSPĒJĪGI RISINĀJUMI

Rūpnīcā ražotās kopnes vai sijas ir īpaši izstrādātas atbilstoši katras konkrētās ēkas slodzēm (pašsvars, lietderīgā slodze, vējš, sniegs) un attiecīgi dimensionētas. Rezultātā tiek izmantots mazāk materiālu nekā būvējot uz vietas, un uzstādīšanas laiks ir daudz īsāks. Tas ļauj ietaupīt gan materiālus, gan naudu.

TEHNOLOĢIJAS UN INOVĀCIJA

Mēs izmantojam automātisko zāģēšanas līniju ar milimetru precizitāti. Ražošana notiek uz preses galda, kas nodrošina ievērojamu efektivitāti. Maksimālu produkta kvalitāti garantē Baltijā unikāla lāzera sistēma, kas uz ražošanas galda parāda gatavā produkta formu.

PĀRBAUDĪTA KVALITĀTE

Mūsu komandu veido augsti apmācīti un motivēti sava aroda lietpratēji. Katrs elements, modulis, detaļa un konstrukcija, ko mēs projektējam un ražojam, tiek rūpīgi pārdomāta, izgatavota un pārbaudīta, lai nodrošinātu vislabāko rezultātu.

Misija

Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt plašu augstas kvalitātes būvkonstrukciju klāstu no koka-metāla sijām, kuru uzstādīšana ir vienkārša un ātra, tādējādi ietaupot klienta laiku un naudu.

Vīzija

Mūsu mērķis ir līdz 2024. gadam kļūt par uzticamāko un iecienītāko partneri Latvijā kopņu un koka-metāla siju (Posi-Joist siju) ražošanas jomā.

2014

Savu darbību uzsākām ar zāģmateriālu ražošanu un tirdzniecību

2016

Sākumā ražojām un tirgojām koka karkasa mājas

2017

Gada sākumā iegādājāmies speciālo Posi-Joist siju preses līniju, un uzņēmums koncentrējās uz koka konstrukciju projektēšanu un ražošanu

Iegādājāmies pirmo jumta kopņu ražošanas līniju un uzsākām jumta kopņu projektēšanu un izgatavošanu. Apstiprinājām CE marķējumu saskaņā ar EN 14250:2010 standartu

2020

Pavasarī atvērām tirdzniecības filiāli Latvijā (Rīgā), ražošana notika tikai Igaunijā

Septembrī atvērām jumta kopņu ražotni Latvijā (Raunā)

2022

Pārliecinoši un ar lielām izaugsmes ambīcijām sagaidījām 2022. gadu

Paplašinām ražošanas platības Igaunijā

Palielinām ražošanas apjomu 2,5 reizes, salīdzinot ar 2021. gadu

Produkcijas klāstam pievienota līmēto koka siju ražošanas līnija

2022. gada martā atvērām filiāli Lietuvā.

ŠOGAD

Šī gada laikā esam apņēmušies paplašināt un modernizēt mūsu ražotni, kā arī palielināt pārdošanas apjomus Latvijā.